Blaupunkt CMP301 Ocena produktu:

od 268,51 PLN

oszczędzasz do 10%

 • Producent: Blaupunkt
 • Kategoria: Ekspresy do kawy
 • Rodzaj ekspresu: ciśnieniowy
 • Pojemność: 1.6 l
 • Moc: 850 W
 • Szerokość: 24 cm
 • Głębokość: 30 cm
 • Wysokość: 24 cm
 • Sterowanie: elektroniczne
 • Mielenie: nie
 • Kolor: czarny
Oferty (2)
Opis produktu

CMP301 EKSPRES KOLBOWY BOJLER

CMP301 to wyspecjalizowane, wysokiej jakości i bezusterkowości urządzenie, które zostało zaprojektowane tak, by jego funkcjonalność i komfort obsługi spełnił oczekiwania i zadowolił najmocniej wymagających użytkowników i pasjonatów kawy. Klasyczny design sprawi,łatwo wkomponuje się on w każdą kuchenną przestrzeń.

PROSTA OBSŁUGA
Przygotowanie świeżej kawy za pomocą tego ekspresu sprowadza się tylko do naciśnięcia trzech przycisków z zastosowanymi diodami kontrolnymi.

Parzenie kawy początkuje się przez włączenie urządzenia, nasypanie zmielonej kawy do kolby i następnie naciśnięcie przycisku „Przygotowanie kawy", który za pomocą funkcji stop zezwala na wypełnienie filiżanki napojem o wybranej mocy i pojemności. Po jego ponownym naciśnięciu proces parzenia kawy zakończy się. To udogodnienie, które pozwoli nam na przygotowanie kawy skrupulatnie takiej na jaką mamy aktualnie ochotę.

Dzięki funkcji spieniania mleka w prosty sposób możemy stworzyć wyśmienitą, nieprzeciętnie przygotowaną podgrzaną mleczną piankę do kawy – starczy nacisnąć przycisk, chwilę odczekać i radować się jedwabistą pianką.

perfekcyjnE ESPRESSO
CMP301 został wyposażony w dwa filtry, wszystko po to, by użytkownik miał możliwość przygotowania jednej lub dwóch espresso, które będą genialne i zgodne z teorią lubianych na świecie baristów wg których ta znikoma filiżanka czarnej kawy powinna być przygotowywana z 7g zmielonej kawy (w komplecie znajdują się dwa filtry jeden o obszerności 7g, drugi 14g kawy). Zbiornik na wodę 1,6l sprawi, że przygotowując kawę rzadziej będziemy musieli pamiętać o kompletowaniu wody. Wytrzymałej włoska pompa uzyskuje ciśnienie do 15 barów, co sprawi, iż nasza kawa nie będzie także odbiegała swoim smakiem od tej, którą serwuje się nam w korzystnych kawiarniach. 

znakomitA TEMPERATURA PARZENIA
System podgrzewania wody działający na zasadzie bojlera powoduje, że woda zachowuje stałą temperaturę podczas całego procesu parzenia kawy. Układ kontroli temperatury, w którego skład wchodzą dwa termostaty, zapewni zaś wyśmienitą temperaturę parzenia kawy (95°C) oraz produktywny strumień pary wodnej do spieniania mleka (130°C).

ŁATWA KONSERWACJA
Kolejnymi, szczególnie ważnymi udogodnieniami, w które został wyposażony ekspres, jest zdejmowana kratka i dysza do spieniania oraz wyjmowany pojemnik ociekowy. Dzięki temu regularne czyszczenie urządzenia jest wyjątkowo proste.

ENERGOOSZCZĘDNY
Dzięki zastosowanym rozwiązaniom nie musisz martwić się o rachunki za prąd. Wysokowydajny system podgrzewania wody niezaprzeczalnie zniża zapotrzebowanie na energię elektryczną. Moc 850W w zupełności wystarcza, by zapewnić perfekcyjne parametry pracy urządzenia. Dodatkowo, jeżeli zapomnisz wyłączyć ekspres, po 15 minutach bezczynności, urządzenie wyłączy się samo.

Kawa to napój od którego rozpoczynamy dzień, przygotowując ją w ekspresie Blaupunkt CMP301 nasz dzień niewątpliwie zacznie się od przyjemności.EAN: 5901750501418
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: BLAUPUNKT CMP301
wariant: Ciśnieniowy
Obsługa: Ręczny
Moc: 850 W
Ciśnienie: 15 bar
Młynek: Nie
Spieniacz do mleka: Tak
objętość zbiornika na wodę: 1.6 l
automatyczne wyłączanie: Tak
Wskaźnik poziomu wody: Nie
Funkcje specjalne: - wydajny system cieplny zagwarantuje najkorzystniejszą efektywność- znakomita temperatura parzenia kawy i spieniania mleka dzięki systemowi dwóch termostatów- Może przygotować 1 lub 2 filiżanki espresso- Funkcja zatrzymania przepływu wody pozwala uzyskać oczekiwaną wielkości kawy- Podwójny stalowy filtr by wydobyć z kawy jeszcze więcej aromatu i nadać jej właściwy charakter- wyekwipowany w mechanizmy zabezpieczające przed przegrzaniem i nadmiernym wzrostem ciśnienia
Kolor: czarny
Akcesoria w komplecie: - Odłączana dysza spieniająca i wyjmowana tacka spływowa dla komfortu czyszczenia- Stalowa taca do podgrzewania filiżanek
rozmiary: 300 x 240 x 300 mm
Waga: 3.2 kg

Podobne produkty w kategorii Ekspresy do kawy