Adler AD 4404 Ocena produktu:

od 228,41 PLN

oszczędzasz do 12%

  • Producent: Adler
  • Kategoria: Ekspresy do kawy
  • Rodzaj ekspresu: ciśnieniowy
  • Pojemność: 1.6 l
  • Moc: 850 W
  • Szerokość: 26 cm
  • Głębokość: 33 cm
  • Wysokość: 31 cm
  • Sterowanie: mechaniczne
  • Kolor: czerwony
Oferty (3)
Opis produktu

Dla każdego coś prawidłowego! Kofeina jest ci potrzebna do produktywnego funkcjonowania także w ciągu dnia? Nie masz rano czasu na przygotowanie latte, a nie lubisz espresso? Mamy produkt nieprzeciętny dla prawdziwych kawoszy!

Ekspres do kawy ADLER AD 4404 to profesjonalne urządzenie dla amatorów espresso, cappuccino czy delikatnej latte. Poza tym, iż jest nietrudny w obsłudze i nie wymaga specjalistycznej wiedzy o parzeniu kawy, to w dodatku ładnie demonstruje się na kuchennym blacie.

skutecznOŚĆ I MOC Ekspres ciśnieniowy ADLER został przygotowany dla wymagających kawoszy, dla których aromat kawy jest nadzwyczajnym uzupełnieniem dnia. Jest korzystnym rozwiązaniem jednocześnie w miejscu pracy, jak i w domu wszędzie tam, gdzie docenia się świeżo zaparzoną kawę.

Wysoka produktywność ekspresu (moc 850 W, ciśnienie 15 bar, wytwarzanie pary w kilka sekund) nawet wymagających użytkowników, którzy nie zamierzają długo czekać na swoją kawę. Dzięki wmontowanemu pieniaczowi do mleka, nawet przygotowanie cappuccino czy latte staje się naprawdę proste.

Pozostaje rozkoszować się miłym smakiem i urzekającym aromatem kawy. Wysoka jakość wykończenia! Ekspres do kawy zaopatrzony został w wydajną pompę ciśnieniową o mocy 15 bar. Dodając do tego moc 850 W, a także gotowanie wrzątku i wytwarzanie pary, które trwa jedynie kilka sekund, można śmiało stwierdzić, że jest to urządzenie o wysokiej skuteczności, które nawet największych smakoszy.

W stylowej obudowie ukryto wyjmowany zbiornik na wodę o obszerności 1.6 litra, dzięki temu można przygotować kilka filiżanek aromatycznej kawy bez konieczności nieustannego dolewania wody. Maksymalna pojemność bojlera to 150 ml.

Na panelu zewnętrznym znajdują się przyciski z lampkami kontrolnymi, które pozwolą prędko włączyć ekspres, zainicjować parzenie lub wytwarzanie pary. Dzięki wyjmowanej tacy ociekowej można łatwiej zadbać o czystość urządzenia.

Podgrzewacz filiżanek sprawi, że będzie można cieszyć się gorącą kawą nieco dłużej. Innowacyjne wzornictwo i śmiałe odcienie sprawią, iż ekspres będzie prawidłowo prezentował się w domowej kuchni, kuchni na działce czy nawet w biurze.

KAWA JAK Z KAWIARNI! lubisz aromatyczne latte albo delikatne i pełne piany cappuccino a pozostali członkowie rodziny wolą zacząć dzień od solidnego espresso? Nie masz wystarczająco dużo czasu na celebrowanie każdej z tych kaw o poranku? Już nie musisz martwić się o wieloetapowe przygotowanie ulubionego napoju!

W kilku prostych krokach przygotujesz kubek aromatycznej czarnej kawy, która będzie stanowić podstawę pozostałych wariantów tego napoju. SPIENIACZ MLEKA Pokrętło regulacji pary pozwoli spienić i podgrzać mleko, które później wystarczy dodać do espresso.

spełni oczekiwania to niezwykle w biurze, gdzie podejmowani kupujący będą mogli delektować się pyszną kawą podczas niełatwych negocjacji biznesowych. W kilka chwil przygotujesz kawę podobną do tej z mistrzowskiej...

Podobne produkty w kategorii Ekspresy do kawy