Energetyczna magnetyczna bransoletka fohow marki Fohow health products co., ltd, china

chwilowy brak towaru

  • Producent: Fohow Health Products Co., Ltd, China
  • Kategoria: Bransoletki

Magnetyczna bransoletka FOHOW wytworzona jest z tytanu wysokiej jakości, który odpowiada najwyższym standardom światowym. Do obróbki powierzchni wykorzystano technologię obróbki i matowania o wysokiej staranności. Inkrustacja rzadkimi i wartościowymi materiałami energetycznymi wspiera zachowanie dobrej kondycji zdrowotnej organizmu. Towar cechuje stylowe wzornictwo.

Bransoletka magnetyczna FOHOW gromadzi w swym składzie metale o najwyższym poziomie czystości. Emitują one pole magnetyczne dobroczynne dla ludzkiego organizmu. Właściwości magnetoterapii zostały potwierdzone badaniami, a urządzenia emitujące pole magnetyczne używane są w rehabilitacji. Biżuteria magnetyczna pozwala na stałe używanie zalet magnetoterapii dzięki bliskiemu kontaktowi biżuterii ze skórą. Do licznych zalet użytkowania bransoletki magnetycznej FOHOW należą:

- ochrona przed elektrosmogiem,
- zmniejszenie/likwidacja dolegliwości bólowych układu mięśniowo-szkieletowego,
- poprawa pamięci i procesu zapamiętywania,
- poprawa i stabilizacja krążenia (nadciśnienie),
- powiększenie odporności,
- poprawa jakości snu,
- rozszerzenie sił witalnych i głęboki odpoczynek.

usuwa elektrosmog. Ochrona przed elektrosmogiem. Broni przed smogiem elektromagnetycznym.

Skład bransoletki:
Metale:tytan o wysokim poziomie czystości (95%), granulki germanu o wysokim stopniu czystości (99%), granulki magnesów wysokiej intensywności (od 2 000 gausów), granulki materiałów emitujących promieniowanie podczerwone o wysokiej czystości (zdolność emisji 92%),granulki tworzyw mających właściwości emisji anionów o wysokiej czystości.

Długość bransoletki: 22,6 cm

Magnetoterapia
Pole magnetyczne wpływa na przyspieszenie dyfuzji jonów między przestrzenią zewnątrzkomórkową, a wnętrzem komórki. Wpływa to pozytywnie na zwiększenie intensywności wielu procesów metabolicznych, jak jeszcze wspiera poprawę przewodnictwa nerwowego.
Magnetoterapia udoskonalając poziom natlenienia i odżywienia tkanek, wpływa dobrze na samopoczucie fizyczne i zdolności intelektualne człowieka. Wspiera usuwanie toksyn z organizmu, pobudza produkcję endorfin, które działają jak naturalne środki uśmierzające ból.

Magnetoterapia z powodzeniem stosowana jest w sytuacji schorzeń związanych z układem ruchu i dolegliwościami mięśniowo-stawowymi. Wyniki badań wskazują na kojący ból efekt oddziaływania polem magnetycznym, a także efekt przeciwzapalny – ma to wpływ na zahamowanie postępowania zmian w przypadku takich schorzeń jak zapalenie kości i stawów.

Pole magnetyczne pomocne jest dodatkowo w terapii dolegliwości układu krążenia. Nie tylko reaguje na problemy ciśnieniowe krwi u osób cierpiących na zbyt wysokie ciśnienie,ale pomaga ponadto ograniczyć poziom lipidów we krwi. Wykorzystanie magnetoterapii do rehabilitacji osób po zakrzepicy żył głębokich pomaga zniżyć ryzyko rozwoju zespołu pozakrzepowego i pozwala na pokaźnej liczbie pacjentów powrót do dotychczasowej pracy. Stałe pole magnetyczne wykorzystywane jest ponadto w kuracjach o podłożu neurologicznym. Stymuluje ono przewodnictwo pomiędzy komórkami nerwowymi wpływając na metabolizm neuronów i regenerację tkanki nerwowej.

Pole magnetyczne wykazuje pozytywne działanie w przypadku osób cierpiących na stwardnienie rozsiane. Badania wykazały, że po pół roku wykorzystywania u nich magnetoterapii zaobserwowano spowolnienie procesów upośledzania funkcji układu nerwowego.

Jony ujemne – aniony
Jony ujemne (aniony) to atomy posiadające ujemny ładunek elektryczny. Powstają przez włączenia do atomu jednego lub więcej elektronów. Wybitny naukowiec, profesor Albert Krueger z Uniwersytetu w Berkeley w Kalifornii, po przeprowadzonych badaniach wysnuł następujący wniosek: „Jony ujemne mają takie samo działanie uspokajające i regulujące poziom serotoniny w organizmie jak chemiczne środki uspokajające, lecz bez ich zgubnych konsekwencji".

German
German (germanium) to metal półszlachetny należący do grupy węglowców, komponent skorupy ziemskiej. Jest znanym półprzewodnikiem, nieszkodliwym dla człowieka, pozbawionym parametry toksycznych. Znane jest jego uzdrawiające oddziaływanie na organizm człowieka. Jako pierwsi german do celów medycznych zaczęli stosować Japończycy. Dr K. Asai w 1967 roku dr K. Asai dowiódł,znaczne spektrum oddziaływania biologicznego, w tym parametry przeciwobrzękowe.

Promieniowanie IR
Promieniowanie podczerwone (IR ) od wielu lat stosowane jest w fizykoterapii, chirurgii plastycznej, ortopedii, rehabilitacji medycynie sportowej. Jego pozytywny efekt IR został wielokrotnie udowodniony w wielu pracach badawczych pomiędzy innymi poprzez Amerykański Urząd Badawczy Lotnictwa i Astronautyki NASA.
Promieniowanie podczerwone w tkance biologicznej wywołuje typowo reakcje termiczne. W kontakcie ze skórą skutkuje ogrzaniem i nasila pocenie się. Atrybuty biostymulacyjne i prozdrowotne.

Promieniowanie podczerwone wykorzystywane jest dla celów medycznych. Z powodzeniem stosuje się je w bólach mięśniowych, zaburzeniach stawowych, następstwach kontuzji czy zwichnięciach oraz zaburzeniach krążenia w obrębie skóry, a także wielu innych dolegliwościach, np. Bólach związanych z dyskopatią, po złamaniach, bólach będących następstwem zbyt intensywnych ćwiczeń fizycznych czy bólach menstruacyjnych i innych. Energia podczerwieni korzystnie wpływa na układ sercowo - naczyniowy, układ oddechowy,gospodarkę wodno - elektrolitową, czynności wydzielnicze nerek i wielu innych gruczołów. Poza tym zmniejsza napięcie mięśni, zniża pobudliwość nerwową oraz wrażliwość receptorów, poprzez co działa uspokajająco i przeciwbólowo, a także pokaźnie przyspiesza przemianę materii.

towar nad wyraz rekomendowany jest dla:

1. Osób wiodących siedzący tryb życia, którzy z tego powodu cierpią na problemy z krążeniem oraz bóle i łamanie w lędźwiowej części kręgosłupa.

2. Osób,którzy nieraz korzystają z komputerów, telefonów komórkowych i innych sprzętów elektrotechnicznych, czyli osób, którzy regularnie wystawieni są na działanie pola elektromagnetycznego.

3. Osób wykonujących duży wysiłek w trakcie pracy i nauki, znajdujących się w sytuacjach stresowych, a także cierpiących z powodu pogorszenia pamięci.

4. Osób,którzy cierpią na problemy ze snem, wiodących nieregularny tryb życia a także prowadzących nocny tryb życia.

5. Osób cierpiących na nadciśnienie.

6. Osób cierpiących na obniżoną niepodatność, prosto przeziębiającym się, nieraz zapadającym na choroby przeziębieniowe i grypy, cierpiącym na „syndrom zimnych dłoni".

Poczytaj o Magnetoterapii: https://e-fohow.pl/pl/n/Magnetoterapia/47

Oryginalne preparaty Fohow Feniks - tradycyjna Medycyna Chińska.

Importer:
Fohow Polska Sp. Z.oo.,
ul. Kordiana 20,
04-451 Warszawa

Podobne produkty w kategorii Bransoletki