Energetyczna magnetyczna bransoletka fohow marki Fohow health products co., ltd, china

chwilowy brak towaru

  • Producent: Fohow Health Products Co., Ltd, China
  • Kategoria: Bransoletki

Magnetyczna bransoletka FOHOW wytworzona jest z tytanu wysokiej jakości, który odpowiada najwyższym standardom światowym. Do obróbki powierzchni zastosowano technologię obróbki i matowania o wysokiej precyzyjności. Inkrustacja rzadkimi i wartościowymi materiałami energetycznymi wspiera zachowanie prawidłowej kondycji zdrowotnej organizmu. Artykuł charakteryzuje stylowe wzornictwo.

likwiduje elektrosmog. Ochrona przed elektrosmogiem. Broni przed smogiem elektromagnetycznym.

Skład bransoletki:
Metale:tytan o wysokim poziomie czystości (95%), granulki germanu o wysokim stopniu czystości (99%), granulki magnesów wysokiej intensywności (od 2 000 gausów), granulki tworzyw emitujących promieniowanie podczerwone o wysokiej czystości (zdolność emisji 92%),granulki materiałów mających atrybuty emisji anionów o wysokiej czystości.

Długość bransoletki: 22,6 cm

Magnetoterapia
Pole magnetyczne wpływa na przyspieszenie dyfuzji jonów pomiędzy przestrzenią zewnątrzkomórkową, a wnętrzem komórki. Wpływa to pozytywnie na powiększenie aktywności wielu procesów metabolicznych, jak również wspiera ulepszenie przewodnictwa nerwowego.
Magnetoterapia polepszając poziom natlenienia i odżywienia tkanek, wpływa dobrze na samopoczucie fizyczne i zdolności intelektualne człowieka. Wspiera usuwanie toksyn z organizmu, pobudza produkcję endorfin, które działają jak naturalne środki uśmierzające ból.

Magnetoterapia z powodzeniem użytkowana jest w przypadku schorzeń związanych z układem ruchu i dolegliwościami mięśniowo-stawowymi. Wyniki badań wskazują na kojący ból efekt oddziaływania polem magnetycznym oraz efekt przeciwzapalny – ma to wpływ na zahamowanie progresywnania zmian w przypadku takich schorzeń jak zapalenie kości i stawów.

Pole magnetyczne pomocne jest jeszcze w terapii dolegliwości układu krążenia. Nie tylko reaguje na problemy ciśnieniowe krwi u osób cierpiących na zbyt wysokie ciśnienie,ale pomaga też zmniejszyć poziom lipidów we krwi. Wykorzystanie magnetoterapii do rehabilitacji osób po zakrzepicy żył głębokich pomaga zniżyć ryzyko rozwoju zespołu pozakrzepowego i pozwala na znacznej liczbie pacjentów powrót do dotychczasowej pracy. Stałe pole magnetyczne używane jest dodatkowo w kuracjach o podłożu neurologicznym. Stymuluje ono przewodnictwo pomiędzy komórkami nerwowymi wpływając na metabolizm neuronów i regenerację tkanki nerwowej.

Pole magnetyczne wykazuje pozytywne działanie w sytuacji osób cierpiących na stwardnienie rozsiane. Badania wykazały, iż po pół roku stosowania u nich magnetoterapii zaobserwowano spowolnienie procesów upośledzania funkcji układu nerwowego.

Jony ujemne – aniony
Jony ujemne (aniony) to atomy posiadające ujemny ładunek elektryczny. Powstają poprzez włączenia do atomu jednego lub więcej elektronów. Wybitny naukowiec, profesor Albert Krueger z Uniwersytetu w Berkeley w Kalifornii, po przeprowadzonych badaniach wysnuł następujący wniosek: „Jony ujemne mają takie samo działanie uspokajające i regulujące poziom serotoniny w organizmie jak chemiczne środki uspokajające, lecz bez ich szkodliwych konsekwencji".

German
German (germanium) to metal półszlachetny należący do grupy węglowców, element skorupy ziemskiej. Jest znanym półprzewodnikiem, nieszkodliwym dla człowieka, pozbawionym atrybuty toksycznych. Znane jest jego uzdrawiające oddziaływanie na organizm człowieka. Jako pierwsi german do celów medycznych zaczęli stosować Japończycy. Dr K. Asai w 1967 roku dr K. Asai dowiódł,duże spektrum oddziaływania biologicznego, w tym właściwości przeciwobrzękowe.

Promieniowanie IR
Promieniowanie podczerwone (IR ) od wielu lat wykorzystywane jest w fizykoterapii, chirurgii plastycznej, ortopedii, rehabilitacji medycynie sportowej. Jego pozytywny efekt IR pozostał wielokrotnie udowodniony w wielu pracach badawczych pomiędzy innymi przez Amerykański Urząd Badawczy Lotnictwa i Astronautyki NASA.
Promieniowanie podczerwone w tkance biologicznej wywołuje najczęściej reakcje cieplne. W kontakcie ze skórą skutkuje ogrzaniem i nasila pocenie się. Parametry biostymulacyjne i prozdrowotne.

Promieniowanie podczerwone stosowane jest dla celów medycznych. Z powodzeniem stosuje się je w bólach mięśniowych, zaburzeniach stawowych, następstwach kontuzji czy zwichnięciach, a także zaburzeniach krążenia w obrębie skóry, a także wielu innych dolegliwościach, np. Bólach związanych z dyskopatią, po złamaniach, bólach będących następstwem zbyt energicznych ćwiczeń fizycznych czy bólach menstruacyjnych i innych. Energia podczerwieni poprawnie wpływa na układ sercowo - naczyniowy, układ oddechowy,gospodarkę wodno - elektrolitową, czynności wydzielnicze nerek i wielu innych gruczołów. Poza tym obniża napięcie mięśni, obniża pobudliwość nerwową i wrażliwość receptorów, przez co działa uspokajająco i przeciwbólowo, a także widocznie przyspiesza przemianę materii.

produkt szczególnie polecany jest dla:

1. Osób wiodących siedzący tryb życia, którzy z tego powodu cierpią na problemy z krążeniem i bóle i łamanie w lędźwiowej części kręgosłupa.

2. Osób,którzy często korzystają z komputerów, telefonów komórkowych i innych maszyn elektrotechnicznych, czyli osób, którzy regularnie wystawieni są na działanie pola elektromagnetycznego.

3. Osób wykonujących pokaźny wysiłek podczas pracy i nauki, znajdujących się w sytuacjach stresowych, a także cierpiących z powodu pogorszenia pamięci.

4. Osób,którzy cierpią na problemy ze snem, wiodących nieregularny tryb życia a także prowadzących nocny tryb życia.

5. Osób cierpiących na nadciśnienie.

6. Osób cierpiących na obniżoną oporność, prosto przeziębiającym się, nieraz zapadającym na choroby przeziębieniowe i grypy, cierpiącym na „syndrom zimnych dłoni".

Poczytaj o Magnetoterapii: https://e-fohow.pl/pl/n/Magnetoterapia/47

Oryginalne preparaty Fohow Feniks - konwencjonalna Medycyna Chińska.

Importer:
Fohow Polska Sp. Z.oo.,
ul. Kordiana 20,
04-451 Warszawa

Podobne produkty w kategorii Bransoletki