Smeg HBF01 Ocena produktu:

od 433,00 PLN

oszczędzasz do 17%

  • Producent: Smeg
  • Kategoria: Blendery
  • Kolor: czerwony, czarny, kremowy
Oferty (16)
Opis produktu

oryginalny design Dobra jakość w rozsądnej cenie. Produkty SMEG to gwarancja korzystnej jakości w rozsądnej cenie. Blender SMEG HBF01BLEU to mocno wyprodukowane urządzenie, z korpusem z tworzywa sztucznego, a także z ramieniem blendującym ze stali rdzoodpornej.

Jego wyjątkowy i specyficzny design, z linii 50’s Style, to dodatkowy walor tego blendera. Korpus wytwarzano w czarnym odcieniu, a całość dopełnia jasne logo. Wielofunkcyjne urządzenie Z blenderem SMEG HBF01BLEU w prędki i łatwy sposób zmieszasz, rozdrobnisz (posiekasz) czy również zmiksujesz komponenty.

wystarczy wrzucić wszystkie konieczne do naczynia i wybrać jedną z 4 prędkość pracy silnika. Dzięki wysokiej mocy urządzenia 700 W, pracy pulsacyjnej oraz funkcji TURBO możesz przygotować swoje ulubione potrawy i napoje w przyjemny, prosty sposób.

Wytrzymała końcówka Blender SMEG HBF01BLEU został wyposażony w nasadkę miksującą ze stali szlachetnej oraz ostrza z systemem FLOWBLENDTM, które trwałość i pozwalają miksować także gorące produkty.

poręczny uchwyt z zagwarantuje zrównoważone utrzymanie urządzenia podczas pracy....

Podobne produkty w kategorii Blendery