Sencor SBL2217 Ocena produktu:

od 99,99 PLN

  • Producent: Sencor
  • Kategoria: Blendery
Oferty (2)
Opis produktu

Osobisty pomocnik w zdrowym odżywaniu Blender kielichowy SENCOR SBL 2217TQ jest nieprzeciętny do przygotowania napojów ze świeżych owoców i napojów wspierających kondycję, mlecznych koktajli, napojów mieszanych, koktajli, zup, salsy, sosów, odżywek dziecięcych.

Pojemnik do miksowania można wyjąć i wykorzystać jako pojemnik podróżny. Produktywny silnik Silnik o mocy 500 W w blenderze kielichowym SENCOR SBL 2217TQ zapewni wysoką produktywność i bezwysiłkowe blendowanie.

Noże z powłoką z tytanu Cztery szczególnie jakościowe zdejmowane noże ze stali rdzoodpornej z powłoką z tytanu w blenderze kielichowym SENCOR SBL 2217TQ uniemożliwia utracie enzymów i witamin i ogranicza utlenianie koktajli odżywczych.

Przyssawki Dzięki przyssawkom, blender kielichowy SENCOR SBL 2217TQ nie będzie się przesuwał podaczas miksowania. Łatwe czyszczenie Pojemnik, wieczko i noże można bezpiecznie myć w zmywarce do naczyń. Butelki Butelka o objętości 0,6 l i jedna o objętości 0,3 l służą jako butelki do picia.

Butelki są odporne na uderzenia i wytworzone z materiału TRITAN, który nie gromadzi BPA. Wieczko z otworem do picia uniemożliwia przypadkowemu wylaniu....

Podobne produkty w kategorii Blendery