Morphy Richards 402052 Ocena produktu:

od 302,27 PLN

oszczędzasz do 52%

  • Producent: Morphy Richards
  • Kategoria: Blendery
  • Rodzaj: ręczny
  • Moc: 650 W
Oferty (7)
Opis produktu

TYLKO DO WYCZERPANIA ZAPASÓW!Blender stołowy Total Control z technologią SMART ResponseTo nowa sugestia od marki Morphy Richards. Innowacyjna technika zaimplementowana w blenderze stołowym Total Control pozwala umiejętnie sterować jego silnikiem.

Stopniowe zwiększanie mocy efektywnie wpływa na pracę blendera. Dzięki funkcji kontroli szybkości mamy nadzór nad blendowaniem potraw. Zagwarantuje to także oszczędność energii, a w związku z tym zaoszczędzenie naszych pieniędzy.

wielkie ostrza nieprzeciętnie wszystko rozdrabniają, a stal nierdzewna, z której są produkowane, zachowuje ich kształt, ostrość i żywotność. Wielofunkcyjny blender Total Control zezwala na także przygotowanie sosów, zup, napojów typu smoothie oraz potrafi kruszyć lód.

antypoślizgowe nóżki ułatwiają korzystanie z blendera i zapobiegają jego przesuwanie się na powierzchni stołu.marka Morphy Richards produkuje nieznaczne urządzenia gospodarstwa domowego nieustannie od 1936 roku.

Wieloletnie dziedzictwo utrzymane zostało dzięki bezusterkowym i poręcznym sprzętom. Filozofią Morphy Richards jest niesienie pomocy dla jak największej ilości kobiet - wysoka jakość produktów, w połączeniu z przystępną ceną umożliwiają oszczędność czasu, a także odciążenie z codziennych obowiązków.

marka pochodzi z pokaźnej Brytanii, gdzie jest bardzo modna i 90 % gospodarstw domowych ma choć jeden jej artykuł.dane technologiczne:- Moc silnika: 600 W- Pojemnik: 1,5 l, z Tritanu wolnego od BPA- pokaźne poczwórne ostrza wyprodukowane ze stali rdzoodpornej w technologii Serrator Blade, która wydłuża ich żywotność- 5 stopni szybkości, a także bieg pulsacyjny- Funkcja 4 programów: sos, zupy, kruszenie lodu, smoothie- Miarka o obszerności 20 ml w pokrywce- Dwie wylewki – otwarta i kratkowana- antypoślizgowe nóżki- Schowek na przewódProdukt objęty jest 2 letnią gwarancją.Współpracujemy z oficjalnym dystrybutorem firmy Morphy Richards w Polsce.

Nasz sklep internetowy codziennie dba, aby produkty trafiały prędko i bezpiecznie do Państwa domów. Dziękujemy za zaufanie.Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz albo zadzwoń!tel. 660 56 57 58e-mail: bok@kuchniapremium.pl

Podobne produkty w kategorii Blendery