• Producent: Gotie
  • Kategoria: Blendery
  • Moc: 800 W
  • Kolor: różowy, czarny

Blender próżniowy GOTIE to rewolucja w przygotowywaniu napojów – progresywne, wielofunkcyjne urządzenie konieczne w każdej kuchni. Innowacyjne i bezawaryjne jak za każdym razem. BLENDOWANIE PRÓŻNIOWE Innowacją w naszym urządzeniu jest funkcja blendowania próżniowego, bez udziału powietrza, dzięki któremu osiągalne jest przyrządzenie jeszcze smaczniejszych koktajli owocowych.

W porównaniu z tradycyjnymi urządzeniami, soki i koktajle przygotowywane w blenderze GOTIE cechują się intensywniejszym smakiem, zapachem i barwą. Są prawdziwie aksamitne i pozbawione piany. Brak powietrza, a tym samym bakterii tlenowych sprawia, iż tak przygotowany napój ma znacznie wyższą trwałość.

Możesz przechowywać go w dołączonych do urządzenia pojemnikach próżniowych, dzięki temu nie straci on zbyt swych parametry zdrowotnych, aromatycznych i wizualnych. Wykorzystaj pełnię możliwości blendera kielichowego, by przyrządzić koktajl ze świeżych owoców lub skruszyć lód dzięki opcji pracy pulsacyjnej.

BLENDOWANIE tradycyjnE Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby używać GBV-800 jako konwencjonalnego blendera kielichowego. Za pomocą użytecznego pokrętła dobierzesz odpowiednią szybkość i posiekasz warzywa na sałatkę lub zupę-krem.

innowacyjnE MATERIAŁY Kielich blendera GOTIE wyprodukowany został z tritanu. To postępowe, lekkie i trwałe tworzywo, pozbawione destrukcyjnych związków, w tym bisfenolu-A. Znamionuje się szczególnie dużą wytrzymałością mechaniczną i nie ma największej wady szkła – jest nietłukący.

W urządzeniu, w którym tak ważna jest szczelność, nie mogło zabraknąć uszczelek ze specjalnego, elastycznego silikonu. Demontowalne ostrze z gatunkowej stali rdzoodpornej posiada aż sześć noży tnących.

NAJWYŻSZA ERGONOMIA Zadbaliśmy o wygodę i bezpieczeństwo używania. Wszystkie elementy są proste w konstrukcji i demontażu, przez co składanie i czyszczenie nie nastręcza problemów. Intuicyjne przyciski z jasno opisanymi funkcjami, a także gumowany uchwyt kielicha upraszczają korzystanie z blendera.

Bezpieczeństwo gwarantuje blokada, zapobiegająca uruchomienie niepoprawnie złożonego urządzenia. WYRAFINOWANY DESIGN Zdecydowaliśmy się na wyrafinowane połączenie dwóch kolorów – czerni i srebra – by podkreślić wytworne walory wizualne blendera GOTIE.

Subtelne, niebieskie podświetlenie przycisków zwraca uwagę i delikatnie przełamuje stonowaną kolorystykę. GWARANCJA sprawnEJ OBSŁUGI Z GOTIE nie musisz martwić się o przystępność części zamiennych i serwisu.

Do każdej z naszych wyciskarek możesz dokupić wszelkie potrzebne akcesoria. Jeśli masz wątpliwości co do korzystnieści pracy urządzenia, skontaktuj się z nami – sztab ludzi dba o szybką i sprawną obsługę.

potężnym atutem GOTIE jest pełny serwis door-to-door – jeśli twój sprzęt ulegnie awarii, wystarczy, iż zgłosisz nam ten fakt. My zajmiemy się resztą – zamówimy kuriera po odbiór urządzenia, przeprowadzimy jego serwis i dostarczymy kurierem pod wyodrębniony adres.

właściwości BLENDERA PRÓŻNIOWEGO GBV-800: • moc: 800W • BPA free – elementy pozbawione krzywdzącego bisfenolu A • sterowanie mikroprocesorowe • funkcja miksowania w próżni lub konwencjonalnie • kielich z innowacyjnego tworzywa Tritan o objętości 1.5L • pojemnik próżniowy do przechowywania soków o pojemności 0.8L • wyjmowany 6-ramienny nóż ze stali nierdzewnej • tryb pracy AUTO • funkcja pracy pulsacyjnej • możliwość ręcznego wyboru szybkości obrotowej

Podobne produkty w kategorii Blendery