• Producent: Bosch
  • Kategoria: Blendery

Pojemny i funkcjonalny Kielich Bosh MUZ8MX2 wytworzony ze szkła współpracuje z urządzeniami BOSCH z lubianej i bezawaryjnej linii MUM 8. Pojemność kielicha wynosi aż 2 litry. Z kolei maksymalna objętość umieszczonych w nim produktów żywnościowych wynosi 1,75 l.

Można więc przygotować w nim nawet bardzo duże porcje posiłków, w tym sosy lub zupy dla całej rodziny. Ponadto świetnie spełni oczekiwania w szybkim mieleniu produktów na dipy, bądź rozdrabnianiu warzyw na sałatki.

funkcjonalna podziałka umieszczona z boku kielicha MUZ8MX2 ułatwia odmierzanie dodawanych części i kontrolowanie przygotowania dań i napojów. Skala została umieszczona po obu stronach kielicha. Blender MUZ8MX2 będzie stanowił wyjątkowo przydatne akcesorium dla osób prowadzących aktywny tryb życia, które niejednokrotnie przygotowują koktajle i owocowe albo owocowo-warzywne smoothies.

wytworna i ergonomiczna pokrywa Pokrywa kielicha MUZ8MX2 znajdująca się w wyposażeniu blendera została wytwarzana z wytrzymałego tworzywa sztucznego. Na dodatek użyteczny lejek, który ułatwia dolewanie płynów w trakcie pracy.

Ta funkcja jest nad wyrazprzydatna między innymi w trakcie przygotowywania majonezu czy też dipów. Pokrywa jest w kolorze czarnym i ma estetyczne wgłębienia ułatwiające jej odkręcenie. Wygodne przygotowywanie posiłków Pojemnik MUZ8MX2 można nad wyraz prędko zainstalować na urządzeniu MUM 8, a następnie go ściągnąć.

Praca z tym blenderem powoduje dużo przyjemności: jest szybka, czysta i niezawodna. Będzie doskonały rozwiązaniem dla obfitej rodziny, gdzie potrzebne jest szybkie przygotowanie znacznej ilości produktów. Użytkownicy lubiący estetykę posiadanych maszyn będą zadowoleni: kielich wygląda stylowo i nadaje się do wyglądu niemal każdej kuchni.

Trwałe i konkretne noże Noże kielicha MUZ8MX2 zostały wykonane ze stali szlachetnej i z powodzeniem poradzą sobie także z rozdrabnianiem zamrożonych owoców i warzyw i kruszenia lodu. Wykonanie drinków na kruszonym lodzie przestanie być problemem!

Blender zezwala na szybkie obsłużenie większej ilości gości w trakcie prywatki. Korzystnie spełni oczekiwania także podczas letnich dni, kiedy to można przygotować orzeźwiający sok lub inny napój z lodem. Inną, także wyjątkowo przydatną funkcją ostrych noży jest skrupulatne rozdrabnianie orzechów i innych twardych produktów.

jednostajny i użyteczny Kielich Bosh MUZ8MX2 ma uchwyt, dzięki temu można gowznosić i przenosić. Uchwyt jest na tyle mocny,bezproblemowo podwyższać kielich wraz z zawartością. Szklany pojemnik ważący niespełna 2 kilogramy jest nad wyraz jednostajny, więc nie ma obaw o przypadkowe rozlanie zawartości przy lekkim trąceniu kielicha....

Podobne produkty w kategorii Blendery