Amica BL6011 Ocena produktu:

od 147,00 PLN

oszczędzasz do 18%

  • Producent: Amica
  • Kategoria: Blendery
Oferty (2)
Opis produktu

Blender ręczny BL6011

Płynna regulacja prędkości
Zależnie od twardości, przeróżne warzywa i owoce wymagają rozmaitej mocy, by blendowanie przyniosło idealne efekty. Stąd blendery Amica mają płynną regulację szybkości! Dzięki niej łatwo i szybko zmienisz moc na adekwatną! I unikniesz rozchlapywania. Płynnie i delikatnie regulujesz wszystko przy pomocy funkcyjnego pokrętła. Prędkość dostosowana do potrzeb!

Moc 800 W
prędkość działania Twojego blendera zależy od mocy jego silnika. Im większą moc wybierzesz, tym krótszy będzie czas przygotowania koktajlu, a jego konsystencja gładsza. Blenduj, rozdrabniaj i krusz mrożone owoce czy lód jeszcze szybciej i dokładniej. Pełna moc dla pełnej satysfakcji! I oszczędności czasu!

Ostrza ze stali rdzoodpornej

korzystny blender służy jak najdłużej. Dlatego w blenderach Amica dbamy o każdy szczegół. Aby zapewnić maksymalnie długą żywotność urządzenia, jego ostrza zostały produkowane ze stali szlachetnej. Są o sporo wytrzymalsze, oporne na rdzę, nie niszczą się i nie tępią. Nie musisz ich wymieniać, czyli oszczędzasz.

Pojemnik z pokrywką
Dużo naczyń to bałagan. I potrzeba znalezienia miejsca na ich przechowywanie. Dlatego litrowy pojemnik z pokrywką to znakomite rozwiązanie dla tych, którzy cenią ergonomię w kuchni. Służy do blendowania, a zarazem perfekcyjnie sprawdza się jako naczynie do przechowywania produktów. Dzięki pokrywce zapachy nie rozprzestrzeniają się po lodówce. Mniej zmywania, więcej praktyczności!EAN: 5906006902445
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: 1190244
wariant: Blender kielichowy
pojemność: 0.8 l
Moc: 800 W
ilość szybkości: Regulacja płynna
Funkcja Turbo/Pulse: Nie
Kruszenie lodu: Nie
Noże tnące: Stal nierdzewna
Końcówka: Stalowa
Długość przewodu zasilającego: 1.25 m
Kolor: czarny

Podobne produkty w kategorii Blendery